Hoşgeldiniz, Sitemize ilk ziyaretiniz galiba?Tıklayıp hemen üye olabilirsiniz.
4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Administrator Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni Kaskım Shoei GT AİR

Bugün mototal kızıltopraktan aldığım kaskımın fotoğraflarını ve incelememi paylaşmak istedim.
    Nolan N86 ya bakıyordum birden kendimi Shoei içinde buldum.
    İsiminden anlaşılacağı gibi havalandırmaya çok önem verilmiş. Üstteki hava girişi 2 kademeli olarak açılıyor. 2.kademede baya fazlasıyla rüzgarı hissediyorsunuz gerçekten başarılı şekilde hava girişi var, ben 1.de kullanıyorum. Ön havalandırma tek kademe fakat ciddi hava girişi sağlıyor. Güneş vizörü olması özellikle tercihimdi sürekli 2 vizörü yanımda taşıyıp gündüz siyah gece şeffaf cam takmaktan sıkılmıştım.
    Rüzgar sesini yüksek süratte denememe fırsat olmadı. Denedikten sonra paylaşacağım fakat unutmamak gerekir göreceli kavramdır.
    Kaza durumunda kafamızı hareket ettirmeden pedleri kask kabuğundan ayıran emniyet şeritleri mevcut. Bunları parmağımızla çekince pedler kasktan ayrılıp boyunluk görevi görüyor.
    Kutusundan Pinlock, kitapçıklar, silikon ve burun önüne takılan buğulanmayı önleyen parçası çıktı.
    Ben çene altında duran rüzgarı önleyen file gibi parçasını çıkarttım resimdeki o parçadır.

Honda FJS 400 Silverwing
    Kadıköy / İSTANBUL

hayırlı olsun abi allah zemin göstermesin.

Administrator Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim AMİN. =)
    Honda FJS 400 Silverwing
    Kadıköy / İSTANBUL

hayırlı olsun kardeşim, ama buda ıslatılmazki daha pahalı bişeyler alın ya